Prodejna & showroomPřijďte se podívat na kola osobně.
Support +420 725 123 409Zavolejte nebo napište na Whatsapp
Záruka kompatibilityObjednávky jsou ověřovány pro záruku kompatibility.
Garance nejlepší cenyDorovnáme nebo překonáme jakoukoli cenu.
Hodí se k tomu
YF6147 · 19
Vše o kole
Přehled
Model Racing Line YF6147 vzhledově vychází z originálních alu kol CUPRA a představuje alternativu pro řidiče, kteří chtějí zachovat původní charakter svého vozu. Polomatný lak nepůsobí křiklavě a prach na něm není tolik vidět jako na vysokém lesku. Černý odstín dodá vozu sportovnější vzhled a ladí se světlými i tmavými karoseriemi. Design inspirovaný originálními disky doplňuje kvalitní hliníková konstrukce určená pro každodenní provoz.
Při návrhu ráfků Racing Line YF6147 se vycházelo z originálních alu kol modelů CUPRA Formentor FL (2024–2027) a Formentor (2020–2024). Rozměr 8×19, rozteč 5×112 i ET40 jsou stejné, a proto je kompatibilita zaručena. Maximální nosnost jednoho kola činí 690 kg.
Výroba kol Racing Line YF6147 technologií Flow Forming
Kola Racing Line YF6147 se vyrábějí technologií Flow Forming. Po odlití se ráfková část za tepla válcuje pod vysokým tlakem, hliník se zhutní a stěna ráfku může být tenčí. Poté se opracují dosedací plochy a montážní otvory a nanese se povrchová úprava.
Ráfek vyrobený technologií Flow Forming je lehčí a pevnější než u běžně litého kola, což se projeví na odezvě podvozku i řízení. Jak se jednotlivé výrobní postupy liší, vysvětlujeme ve srovnání technologií výroby kol.
Montáž, kolové šrouby a TPMS senzory
Do kol Racing Line YF6147 lze namontovat senzory tlaku v pneumatikách (TPMS). Můžete přendat původní senzory, nebo objednat nové TPMS senzory, které naprogramujeme podle požadavků vašeho vozu.
Při montáži použijte kolové šrouby nebo matice se správnou dosedací plochou. Ta by měla odpovídat originálnímu montážnímu příslušenství, takže pro tuto sadu můžete použít to stávající. Potřebné středicí kroužky jsou v balení, jiné rozměry najdete v nabídce vymezovacích kroužků.
1.4 TSI I4 103 kW1.4 TSI I4 110 kW1.5 TSI I4 110 kW1.8 TSI I4 132 kW2.0 TDI I4 110 kW2.0 TDI I4 135 kW2.0 TSI I4 140 kW2.0 TSI I4 195 kW2.0 TSI I4 206 kW2.0 TSI I4 213 kW2.0 TSI I4 221 kW2.0 TSI I4 228 kW
1.4 TSI I4 110 kW1.5 TSI I4 110 kW2.0 TDI I4 110 kW2.0 TDI I4 147 kW2.0 TSI I4 132 kW2.0 TSI I4 137 kW2.0 TSI I4 140 kW2.0 TSI I4 162 kW2.0 TSI I4 180 kW
1.4 TSI I4 110 kW1.5 TSI I4 110 kW2.0 TDI I4 110 kW2.0 TDI I4 140 kW2.0 TDI I4 147 kW2.0 TDI I4 176 kW2.0 TSI I4 132 kW2.0 TSI I4 140 kW2.0 TSI I4 162 kW2.0 TSI I4 180 kW
1.4 TSI I4 110 kW1.4 TSI I4 118 kW1.4 TSI I4 90 kW1.4 TSI I4 92 kW1.8 TSI I4 118 kW2.0 TDI I4 103 kW2.0 TDI I4 130 kW2.0 TDI I4 135 kW2.0 TDI I4 81 kW2.0 TSI I4 125 kW2.0 TSI I4 132 kW2.0 TSI I4 147 kW2.0 TSI I4 149 kW2.0 TSI I4 155 kW
2.0 TFSI I4 125 kW2.0 TFSI I4 147 kW2.0 TSI I4 125 kW2.0 TSI I4 149 kW
1.4 TSI I4 110 kW1.4 TSI I4 112 kW1.4 TSI I4 180 kW1.4 TSI I4 92 kW1.5 TSI I4 110 kW1.5 TSI I4 96 kW2.0 TDI I4 130 kW2.0 TDI I4 147 kW2.0 TDI I4 90 kW2.0 TSI I4 132 kW2.0 TSI I4 134 kW2.0 TSI I4 137 kW2.0 TSI I4 140 kW2.0 TSI I4 162 kW2.0 TSI I4 164 kW2.0 TSI I4 180 kW2.0 TSI I4 235 kW
2.0 TSI I4 150 kW
1.4 TSI I4 110 kW1.4 TSI I4 92 kW1.5 TSI I4 110 kW1.5 TSI I4 96 kW2.0 TDI I4 105 kW2.0 TDI I4 110 kW2.0 TDI I4 140 kW2.0 TDI I4 176 kW2.0 TDI I4 85 kW2.0 TSI I4 132 kW2.0 TSI I4 137 kW2.0 TSI I4 140 kW2.0 TSI I4 162 kW2.0 TSI I4 169 kW
1.4 TSI I4 110 kW1.4 TSI I4 112 kW1.5 eHybrid I4 150 kW1.5 eHybrid I4 200 kW1.5 eTSI I4 110 kW1.5 eTSI I4 96 kW2.0 TDI I4 110 kW2.0 TDI I4 142 kW2.0 TSI I4 140 kW2.0 TSI I4 147 kW2.0 TSI I4 150 kW2.0 TSI I4 195 kW
2.0 TSI I4 149 kW
Klikem na značku rozbalíte modely a motorizace. Každou objednávku navíc ověříme ručně.
Racing Line je označení dodavatele na Wheelsup.cz. Některé produkty pod ním nesou vlastní značku HAXER, proto vždy vycházejte z konkrétní značky a modelu kola.
Co znamená dvojitá rozteč, například u modelu XF390?
Kolo má dvě sady upevňovacích otvorů a použije se ta, která odpovídá náboji vašeho auta. I tak je nutné ověřit středový otvor, nosnost, šrouby a prostor pro brzdy.
Jakými testy kola Racing Line procházejí?
Tahovou zkouškou, radiálním testem s dynamickým vyvažováním (do 0,5 mm), zkouškou odolnosti proti korozi, rentgenovou kontrolou mikrotrhlin, zkouškou těsnosti a pevnosti, ověřením středicího otvoru (do 0,3 mm) a hodnocením laku.
Co je součástí balení kol Racing Line?
4 ventilky (ne TPMS), 4 středové krytky podle značky vozu a 4 středicí kroužky.
Jsou součástí dodávky šrouby nebo matice?
Ne. Originální šrouby nelze u neoriginálních kol použít automaticky, rozhoduje délka závitu, tvar sedla a utahovací moment.
Valinnan tekeminen johtaa koko sivun päivitykseen.