Haku

Kirjoita vanteen nimi tai koodi tai koko muodossa 8x18 5x112 ET30, niin asetamme suodattimet suoraan. Jos syötät 17-merkkisen VIN-koodin rekisteriotteesta, haemme vannekoot suoraan ajoneuvorekisteristä. Tai valitse auto tai koko yllä olevilta välilehdiltä.

Valitse auto

Valitse auto, niin näytämme siihen sopivat vanteet.

DS · DS · 2021–2026

Kevytmetallivanteet DS DS 4 II (EMP2)

DS DS 4 II (EMP2) od roku 2021 má rozteč 5x108 a středový otvor 65,1 mm. Z továrny se dodává s koly 7Jx17 ET42, 7Jx19 ET41 nebo 8Jx20 ET50. Kola s větším středovým otvorem vystředíte středicím kroužkem.

Pulttijako5×108
Keskireikä65 mm

Generace

Vannevalikoima vaihtelee sukupolvittain. Valitse omasi.

Flow FormingMaks. kuormitus 675 kg
CastingMaks. kuormitus 850 kg
CastingMaks. kuormitus 850 kg
CastingMaks. kuormitus 850 kg
CastingMaks. kuormitus 800 kg
CastingMaks. kuormitus 850 kg
CastingMaks. kuormitus 800 kg
CastingMaks. kuormitus 650 kg
CastingMaks. kuormitus 770 kg
CastingMaks. kuormitus 620 kg
CastingMaks. kuormitus 770 kg
CastingMaks. kuormitus 765 kg
CastingMaks. kuormitus 1000 kg
CastingMaks. kuormitus 765 kg
CastingMaks. kuormitus 1000 kg
Flow FormingMaks. kuormitus 690 kg
CastingMaks. kuormitus 600 kg
CastingMaks. kuormitus 725 kg
CastingMaks. kuormitus 650 kg
CastingMaks. kuormitus 725 kg
CastingMaks. kuormitus 650 kg
CastingMaks. kuormitus 650 kg
CastingMaks. kuormitus 770 kg
CastingMaks. kuormitus 560 kg
CastingMaks. kuormitus 770 kg
CastingMaks. kuormitus 560 kg
CastingMaks. kuormitus 770 kg
CastingMaks. kuormitus 725 kg
CastingMaks. kuormitus 725 kg
CastingMaks. kuormitus 730 kg
CastingMaks. kuormitus 650 kg
CastingMaks. kuormitus 730 kg
CastingMaks. kuormitus 750 kg
3D
Flow FormingMaks. kuormitus 725 kg
CastingMaks. kuormitus 730 kg
3D
Flow FormingMaks. kuormitus 725 kg
CastingMaks. kuormitus 720 kg
3D
Flow FormingMaks. kuormitus 725 kg

DS DS 4 II (EMP2) od roku 2021 má rozteč 5x108 a středový otvor 65,1 mm. Z továrny se dodává s koly 7Jx17 ET42, 7Jx19 ET41 nebo 8Jx20 ET50. Kola s větším středovým otvorem vystředíte středicím kroužkem.

V nabídce máme 574 alu kol, nejvíc od značek Japan Racing, MSW a Racing Line. Nejčastější rozměry jsou 5x108 R17, 5x108 R18, 5x108 R19 a 5x108 R20. Nejvíc provedení mají modely Concaver CVR1 a Japan Racing SL01. Ceny začínají na 2 887 Kč.

Pro přesný výběr klikněte nahoře na svou motorizaci. K části kol máme typový list nebo posudek TÜV, vždy pro konkrétní motorizace. Nejste si jistí? Napište nám typ vozu a motor, ověříme to za vás.

Aiheeseen liittyvät artikkelit

Detail pneumatiky na alu kole Japan Racing JR52

Rozměr pneu: co znamenají čísla a jak funguje alternativní rozměr

Rozměr pneumatiky musí sedět k ráfku i k autu. Když chcete jiná kola, než má auto v technickém průkazu, vybíráte i jiný rozměr pneumatik. V článku vysvětlujeme, co znamenají čísla na boku pneumatiky, jak funguje alternativní rozměr a kde zjistíte, jaký rozměr můžete použít.

Lue lisääaiheesta Rozměr pneu: co znamenají čísla a jak funguje alternativní rozměr

Audi RS3 s alu koly Japan Racing SL03

Typový list a posudek TÜV k alu kolům: co to je a kde je sehnat

Koupili jste nová alu kola a řešíte, jestli s nimi projdete technickou kontrolou? Rozhodují dva doklady: typový list a posudek TÜV. V článku vysvětlujeme, co který znamená, kdy je potřebujete a jak k nim u nás přijdete.

Lue lisääaiheesta Typový list a posudek TÜV k alu kolům: co to je a kde je sehnat

Alu kolo Concaver CVR2 z boku – ráfek a dosedací plocha

ET disku: co znamená a jak spočítat posun kola

ET je číslo, které rozhoduje, jestli bude kolo v podběhu sedět tak, jak chcete. Nižší ET kolo vysune ven, vyšší ho zasune dovnitř. V článku vysvětlujeme, co ET znamená, jak spočítat posun kola při změně rozměru a na co si dát pozor.

Lue lisääaiheesta ET disku: co znamená a jak spočítat posun kola