
- 22%

Japan Racing
Alu kola Japan Racing SL02 20x10 ET15-48 5H BLANK Matt Bronze
Prodejní cena9 120 Kč
Běžná cena11 638 Kč

Japan Racing
Alu kola Japan Racing JR36 20x10,5 ET15-50 5H BLANK Silver Machined Face
Prodejní cena9 188 Kč

Japan Racing
Alu kola Japan Racing JR39 19x11 ET0-25 5H BLANK Silver Machined Face
Prodejní cena9 188 Kč

Japan Racing
Alu kola Japan Racing JR43 19x11 ET0-25 5H BLANK Silver w/Machined Face
Prodejní cena9 188 Kč

Japan Racing
Alu kola Japan Racing JR38 20x9,5 ET22-40 5H BLANK Black Machined w/Tinted Face
Prodejní cena9 188 Kč

Japan Racing
Alu kola Japan Racing JR37 20x10 ET20-45 5H BLANK Platinum Bronze
Prodejní cena9 188 Kč

Japan Racing
Alu kola Japan Racing JR38 20x9,5 ET22-40 5H BLANK Silver Machined Face
Prodejní cena9 188 Kč

Japan Racing
Alu kola Japan Racing JR47 19x10 ET15-40 5H BLANK Silver Machined Face
Prodejní cena9 188 Kč

Japan Racing
Alu kola Japan Racing JR49 20x8,5 ET20-45 5H BLANK Gloss Black Machined Face
Prodejní cena9 188 Kč

Japan Racing
Alu kola Japan Racing JR38 20x10 ET20-48 5H BLANK Black Machined w/Tinted Face
Prodejní cena9 188 Kč

Japan Racing
Alu kola Japan Racing JR30 20x10,5 ET15-45 5H BLANK Silver Machined Face
Prodejní cena9 188 Kč

Japan Racing
Alu kola Japan Racing JR37 20x10 ET20-45 5H BLANK Silver Machined Face
Prodejní cena9 188 Kč

Japan Racing
Alu kola Japan Racing JR23 20x10 ET20-40 5H BLANK Hyper Silver w/ Machined Lip
Prodejní cena9 188 Kč



































