Kdo chce, aby auto vypadalo jako z výroby, ocení model Racing Line B5772, který vzhledem navazuje na originální kola Volkswagen. Lesklý povrch je hladký a údržba kol je proto snadná. Černý odstín dodá vozu sportovnější vzhled a ladí se světlými i tmavými karoseriemi. Hliníková konstrukce je určená pro běžný každodenní provoz.
Parametry ráfků Racing Line B5772 – rozměr 7,5×17, rozteč 5×112 a ET51 – byly navrženy podle originálních kol modelů značky Volkswagen GTI Mk6 (2010–2014), Golf Cabriolet Mk6 (2011–2016), Golf GTI Mk8 CD1 FL (2024–2027), Golf GTI Mk8 CD1 (2020–2024) a Golf Mk6/A6 5K (2008–2014), a proto je zaručena jejich kompatibilita. Jedno kolo unese až 690 kg.
Výroba kol Racing Line B5772 technologií Flow Forming
Kola Racing Line B5772 se vyrábějí technologií Flow Forming. Po odlití se ráfková část za tepla válcuje pod vysokým tlakem, hliník se zhutní a stěna ráfku může být tenčí. Poté se opracují dosedací plochy a montážní otvory a nanese se povrchová úprava.
Flow Forming dává lehčí a pevnější ráfek než běžné lití, což ocení podvozek i řízení. Rozdíly mezi jednotlivými výrobními postupy vysvětlujeme ve srovnání technologií výroby alu kol.
Montáž, kolové šrouby a TPMS senzory
Do kol Racing Line B5772 lze namontovat senzory tlaku v pneumatikách (TPMS). Můžete přendat původní senzory, nebo objednat nové TPMS senzory, které naprogramujeme podle požadavků vašeho vozu.
Při montáži je důležité použít správné kolové šrouby nebo matice s odpovídající dosedací plochou. Dosedací plocha by měla odpovídat originálnímu montážnímu příslušenství, které tak můžete použít i pro tuto sadu. Pokud jsou potřeba středicí kroužky, najdete je v balení, další rozměry jsou v nabídce vymezovacích kroužků.
1.0 TSI I3 81 kW1.4 TSI I4 110 kW1.5 TSI I4 110 kW1.5 TSI I4 118 kW2.0 TDI I4 110 kW2.0 TDI I4 85 kW2.0 TSI I4 140 kW2.0 TSI I4 221 kW
1.0 TSI I3 81 kW1.0 TSI I3 85 kW1.2 TSI I3 85 kW1.4 TSI I4 110 kW1.4 TSI I4 96 kW1.5 TSI I4 110 kW1.6 TDI I4 85 kW2.0 TDI I4 110 kW2.0 TDI I4 140 kW2.0 TDI I4 85 kW2.0 TSI I4 140 kW2.0 TSI I4 221 kW
2.0 TSI I4 221 kW
2.0 TSI I4 221 kW
1.4 TSI I4 110 kW1.5 TSI I4 130 kW
1.4 TSI I4 110 kW1.5 TSI I4 118 kW1.6 MPI I4 81 kW
1.5 eHybrid I4 150 kW1.5 eHybrid I4 200 kW1.5 eTSI I4 110 kW2.0 TDI I4 110 kW2.0 TDI I4 142 kW2.0 TSI I4 150 kW2.0 TSI I4 195 kW
1.4 TSI I4 110 kW1.5 TSI I4 110 kW2.0 TDI I4 110 kW2.0 TDI I4 147 kW2.0 TSI I4 132 kW2.0 TSI I4 137 kW2.0 TSI I4 140 kW2.0 TSI I4 162 kW2.0 TSI I4 180 kW
1.4 TSI I4 110 kW1.5 TSI I4 110 kW2.0 TDI I4 110 kW2.0 TDI I4 140 kW2.0 TDI I4 147 kW2.0 TDI I4 176 kW2.0 TSI I4 132 kW2.0 TSI I4 140 kW2.0 TSI I4 162 kW
1.4 TSI I4 110 kW1.4 TSI I4 118 kW1.4 TSI I4 90 kW1.4 TSI I4 92 kW1.8 TSI I4 118 kW2.0 TDI I4 103 kW2.0 TDI I4 130 kW2.0 TDI I4 135 kW2.0 TDI I4 81 kW2.0 TSI I4 125 kW2.0 TSI I4 132 kW2.0 TSI I4 147 kW2.0 TSI I4 149 kW2.0 TSI I4 155 kW
1.4 TSI I4 110 kW2.0 TDI I4 103 kW2.0 TDI I4 125 kW2.0 TFSI I4 125 kW2.0 TFSI I4 147 kW2.0 TSI I4 125 kW2.0 TSI I4 149 kW
1.4 TSI I4 110 kW1.4 TSI I4 112 kW1.4 TSI I4 180 kW1.4 TSI I4 92 kW1.5 TSI I4 110 kW1.5 TSI I4 96 kW2.0 TDI I4 110 kW2.0 TDI I4 130 kW2.0 TDI I4 147 kW2.0 TSI I4 132 kW2.0 TSI I4 134 kW2.0 TSI I4 137 kW2.0 TSI I4 140 kW2.0 TSI I4 162 kW2.0 TSI I4 164 kW2.0 TSI I4 180 kW
2.0 TSI I4 150 kW
1.4 TSI I4 110 kW1.4 TSI I4 92 kW1.5 TSI I4 110 kW1.5 TSI I4 96 kW2.0 TDI I4 105 kW2.0 TDI I4 110 kW2.0 TDI I4 140 kW2.0 TDI I4 176 kW2.0 TDI I4 85 kW2.0 TSI I4 132 kW2.0 TSI I4 137 kW2.0 TSI I4 140 kW2.0 TSI I4 162 kW2.0 TSI I4 169 kW
1.4 TSI I4 110 kW1.4 TSI I4 112 kW1.5 eHybrid I4 150 kW1.5 eHybrid I4 200 kW1.5 eTSI I4 96 kW2.0 TDI I4 110 kW2.0 TDI I4 142 kW2.0 TSI I4 140 kW2.0 TSI I4 147 kW2.0 TSI I4 150 kW
Racing Line je označení dodavatele na Wheelsup.cz. Některé produkty pod ním nesou vlastní značku HAXER, proto vždy vycházejte z konkrétní značky a modelu kola.
Co znamená dvojitá rozteč, například u modelu XF390?
Kolo má dvě sady upevňovacích otvorů a použije se ta, která odpovídá náboji vašeho auta. I tak je nutné ověřit středový otvor, nosnost, šrouby a prostor pro brzdy.
Jakými testy kola Racing Line procházejí?
Tahovou zkouškou, radiálním testem s dynamickým vyvažováním (do 0,5 mm), zkouškou odolnosti proti korozi, rentgenovou kontrolou mikrotrhlin, zkouškou těsnosti a pevnosti, ověřením středicího otvoru (do 0,3 mm) a hodnocením laku.
Co je součástí balení kol Racing Line?
4 ventilky (ne TPMS), 4 středové krytky podle značky vozu a 4 středicí kroužky.
Jsou součástí dodávky šrouby nebo matice?
Ne. Originální šrouby nelze u neoriginálních kol použít automaticky, rozhoduje délka závitu, tvar sedla a utahovací moment.
Al seleccionar una opción, se actualiza toda la página.